close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • WSPÓŁPRACA GOSPODARCZA

 • 30 listopada 2018

  Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprasza na kolejną edycję Targów GARDENIA, zaplanowanych w dniach 21-23 lutego 2019 roku w Poznaniu.

  Targi GARDENIA, w dniach 21-23 lutego 2019 r. po raz kolejny staną się platformą prezentacji trendów, wymiany wiedzy i doświadczeń z branży ogrodniczej. W  2018 roku skupiły one blisko 600 wystawców z Polski i świata, którzy prezentowali ofertę roślin, artykułów ogrodniczych, sprzętu, maszyn i urządzeń niemal 25 000 projektantów zieleni, architektów krajobrazu, przedstawicieli hurtowni i sklepów ogrodniczych oraz szkółek.

   

  GARDENIA to największa ekspozycja halowa w Polsce, która cieszy się zasłużoną renomą. Z jednej strony umożliwia pośrednictwo w procesie wymiany doświadczeń wśród profesjonalistów, z drugiej motywuje polskie i zagraniczne firmy do tworzenia skutecznych strategii biznesowych na kolejne lata. Targi GARDENIA umożliwiają zapoznanie się z najszerszą ofertą firm z branży ogrodniczej, które co roku prezentują bardzo bogaty wachlarz produktów i usług na swoich profesjonalnie zaaranżowanych stoiskach.

   

  Po więcej informacji zapraszamy na internetową stronę: www.gardenia.mtp.pl

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: