close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • WSPÓŁPRACA GOSPODARCZA

 • 31 stycznia 2019

  W dniach 11-13 czerwca 2019 r. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej wraz z firmami: Ptak Warsaw Expo oraz Lubawa SA, przy współdziałaniu wielu innych ministerstw, agend rządowych i instytucji zaprasza na Warsaw Humanitarian Expo.

  Warsaw Humanitarian Expo to międzynarodowa konferencja odbywająca się pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, dotycząca wszystkich aspektów pomocy humanitarnej, prezentująca ofertę produktową, która może być wykorzystana w działaniach pomocowych i rozwojowych.

   

   

  Humanitarian Expo jest unikalną i pionierską inicjatywą w Europie Środkowo-Wschodniej z udziałem przedstawicieli rządów, organizacji pozarządowych i wielu ekspertów. Obecność na konferencji daje niepowtarzalną szansę na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami polskich
  i międzynarodowych organizacji, zajmujących się planowaniem działań humanitarnych. Zapoznacie się Państwo z możliwościami, procedurami i zasadami udziału w zamówieniach organizacji międzynarodowych oraz pozarządowych organizacji pomocowych, co niewątpliwie stworzy szansę na zaistnienie biznesu w olbrzymim sektorze działającym na rzecz pomocy humanitarnej i rozwojowej.

   

   

  Zapraszamy do udziału w konferencji oraz do zapoznania się z szczegółowymi informacjami na internetowej stronie wydarzenia: http://humanitarianexpo.com 

  Baner WHE PL w 0329

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: